środa, 22 marca 2017

Na ratunek wielorybom

Ratujmy wieloryby


W ciągu kilku dni, Norwegia rozpocznie przerażające roczny tradycję zabijając setki wielorybów. Ale jeśli wystarczy podnieść alarm teraz możemy uzyskać rządy w całej Europie, aby zamknąć swoje porty dla statków norweskich aż zgodzą się zakończyć krwawą rzeź tych emocjonalnych, inteligentnych istot! Zrobiliśmy to wcześniej z Islandii. Dodaj swoją nazwę za pomocą jednego kliknięcia i przekazuje szeroko:
DODAJ SWOJE NAZWISKO
Drodzy przyjaciele,

W ciągu zaledwie kilku dni, Norwegia rozpocznie się przerażające coroczną tradycją - bezwzględną rzeź setek wielorybów. Ale mamy strategię, aby powiedzieć "no way!"

Wieloryby są inspirujących, pięknych istot. Teraz wiemy, że komunikują się ze sobą w piosence i doświadczyć podobnych do ludzkich emocji. Ale w Norwegii, co roku te niesamowite stworzenia są ścigani i zabijani, a następnie włamał się od siebie, aby stać się paszę dla zwierząt oraz składników zawartych w produktach kosmetycznych. To nie do zniesienia.

Norwegii udało się wsunąć pod radarem jak wieloryb uboju kraju # 1. Ale jeśli teraz zebrać Bezprecedensowy globalny oburzenie, możemy popchnąć Europę do zamknięcia swoich portów dla wielorybników Norwegii. Zrobiliśmy to z Islandią - zróbmy to jeszcze raz! Podpisz petycję pod jednym kliknięciem: 

ps. Przepraszam za automatyczne tłumaczenie.

4 komentarze:

 1. Czy te głupoty już nigdy się nie skończą a ludzie będą w nieskończoność podbli????? Słowo daję takim debilom obozy koncetracyjne bym zaproponowała - darmowo, z dowózką pociągiem jak to było kiedyś i zabawę w polowanie na nich...

  OdpowiedzUsuń
 2. z ostatniej chwili:
  milion osób w ciągu 24 h. dołączyło do ochrony wielorybów!!!!
  podaje Avaaz

  OdpowiedzUsuń
 3. Wykonane. Jak ratujemy to ratujemy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Marzenko to takie smutne, nie oceniam ludzi bo nie mam prawa robic za Pana Boga, ale to jest dla mnie okropne i bardzo mi smutno! Oczywiście przyłączam się ! Dobrej nocy Marzenko i pozdrawiam Cię cieplutko <3

  OdpowiedzUsuń