sobota, 1 kwietnia 2017

Podam dalej .....

      Kończy się etap u mnie zabawy PODAJ DALEJ
Wybrałam Karolinę, żeby dalej rozpropagowała tą bardzo miłą, serdeczną zabawę :-)


U nas dziś słoneczko świeci i jest ciepło więc wygrzewam się już na balkonie. Kupiłam sobie kwiatuszki wiosenne, żeby było miło odpoczywać. Przyleciał pierwszy bączek do bratków.Wygląda na to, że nie tylko dla ludzi jest u mnie przyjazne środowisko :-) Rozwinęły się hiacynty i pieprz. Pachnie w całym domu :-)

 Okazało się, że słoiki oklejane serwetkami słabo mi wyszły i musiałam je poprawiać. Całkiem sprawnie mi to poszło, a kiedy wracałam dostałam jeszcze nagrodę za ten wysiłek. Motylek przysiadł na ulicy i pozwolił sobie zrobić zdjęcie :-)
 I chociaż jak na mnie to był pracowity dzień, jestem zmęczona i obolała nieco, to na duszy wesoło.

Czego wszystkim życzę!

4 komentarze:

 1. Kwiatki cudne, u mnie też dziś bączek oblatywał bratki. M kupił i sadził, bo mnie znowu choróbsko dopadło. Tylko przez chwilę przysiadłam w słońcu na tarasie opatulona, żeby podziwiać z jakim rozmachem wiosna gospodarzy w naszym ogrodzie.Rozkwitły żonkile miniaturki i botaniczne tulipany, fiołki zaczynają dominować fioletem nad zielenią trawników. Wszędzie panoszą się cebulice, śnieżniki, puszkinie, stokrotki i drobniutkie kwiatuszki chwastów, a ja siedzę uwięziona w domu. Zgroza!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem bardzo szczęśliwa i zdumiona ile JESTEŚ TERAZ W STANIE ZROBIĆ JEDNEGO DNIA !!!! Bardzo mnie to cieszy i kibicuję dalszym fantastycznym postępom :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie jest na Twoim balkonie !!! Podziwiam i cieszę oko. U mnie w tym roku jakoś nie tak... ale za to ogród powstaje i ciągle coś się zmienia. Buziaczki :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Och, Marzenko. Nawet nie wiesz jak bardzo ucieszyła mnie wiadomość, że to właśnie mnie wybrałaś do zabawy. Mój e-meil to lolek90dg@gmail.com. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń